Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

6 200 SEK

5 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Un soir au café" ur sviten Bourgade Francaise, signerad L Jirlow, 244/310, färglitografi, bildyta 46,5x60 cm, tryckt av Mourlot, Paris 1986

283375

2014-12-22