Klubbat för:
6 200 SEK
5 000 SEK
JIRLOW, Lennart (född 1936): "Un soir au café" ur sviten Bourgade Francaise, signerad L Jirlow, 244/310, färglitografi, bildyta 46,5x60 cm, tryckt av Mourlot, Paris 1986
283375
2014-12-22