Stellan Mörner

Stellan Mörner
Stellan Mörner

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MÖRNER, Stellan (1896-1979): Komposition, signerad Stellan Mörner, färglitografi, 57/300, bildyta 28x40 cm

283388

2014-12-22