Damarmbandsur Gucci
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DAMARMBANDSUR, Gucci, Florens, Rom, 1990/2000-tal, guldpläterad boett, quartz, modell nr:3001.L. serie nr:2304152, diameter inkl. krona ca 26 mm, band i ödla ej original
Glas och boett med repor och slitage, ej funktionstestad
283407
2014-12-16