Reinhold Ljunggren litografier

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUNGGREN, Reinold (född 1920): (2)"Trosagård", signerad R. Ljunggren, litografi, p.t, 21x33 cm, "Skärgårdskväll" , signerad, 360/360, 32,5x19 cm

283422

2014-12-11