Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUNGGREN, Reinold (född 1920): (2)"Trosagård", signerad R. Ljunggren, litografi, p.t, 21x33 cm, "Skärgårdskväll" , signerad, 360/360, 32,5x19 cm
283422
2014-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här