Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NORRMAN, Gunnar (1912-2005): (2)"Tidig vår", signerade och daterad G. Norrman 1980, 25/50, torrnålsgravyr, 11x14 cm, "Vår", handtryckt litografi, 41/50, 16x23 cm
283425
2014-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här