Gunnar Norrman grafik

Gunnar Norrman grafik
Gunnar Norrman grafik
Gunnar Norrman grafik
Gunnar Norrman grafik

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORRMAN, Gunnar (1912-2005): (2)"Tidig vår", signerade och daterad G. Norrman 1980, 25/50, torrnålsgravyr, 11x14 cm, "Vår", handtryckt litografi, 41/50, 16x23 cm

283425

2014-12-11