Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
NORRMAN, Gunnar (1912-2005):(2) "Backlandskap", signerad och daterad G. Norrman 1979, 31/100, torrnålsgravyr, 20x14,5 cm, "Ekar", signerad och daterad 1980 20/35, torrnål, 10,5x14,5 cm
283427
2014-12-11