Gunnar Norrman torrnålsgravyrer

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

NORRMAN, Gunnar (1912-2005):(2) "Backlandskap", signerad och daterad G. Norrman 1979, 31/100, torrnålsgravyr, 20x14,5 cm, "Ekar", signerad och daterad 1980 20/35, torrnål, 10,5x14,5 cm

283427

2014-12-11