Bord Piet Hein och Bruno Mathsson
Valmis
2014-12-11
283464
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
BORD, design Piet Hein och Bruno Mathsson, bok samt kromade spännben, etikettmärkt Bruno Mathsson International, höjd 61, 71x45 cm
Skivan med slitage och mindre skador, sargen med mindre fanerskada.