Timo Solin skulptur
2014-12-11
283466
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SOLIN, Timo (född 1947): Flicka med blått hår, signerad och daterad Timo Solin -85, bemålad mässing, monterad på sockel i plexi, höjd 54 cm