Timo Solin skulptur

Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOLIN, Timo (född 1947): Flicka med blått hår, signerad och daterad Timo Solin -85, bemålad mässing, monterad på sockel i plexi, höjd 54 cm

283466

2014-12-11