Tågdelar Fleischman
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TÅGSET, Fleischman, skala 0, 1940/50-tal, bestående av 2 ellok 335 rött resp. grönt, 6 vagnar, diverse räls, dessutom medföljer diverse tillbehör såsom 2 Vikingbilar, semaforer mm bl a från Bing, originalkartong från Fleischman medföljer
Slitage, funktioner ej testade.
283501
2014-12-12