Salutkanon

Salutkanon
Salutkanon

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALUTKANON, 1900-tal, kanonrör i järn med dekor av krona, total längd ca 69 cm

Defekt, korrosion, slitage

283503

2014-12-12