Kandelaber i empirestil

Kandelaber i empirestil
Kandelaber i empirestil
Kandelaber i empirestil
Kandelaber i empirestil
Kandelaber i empirestil
Kandelaber i empirestil
Kandelaber i empirestil
Kandelaber i empirestil
Kandelaber i empirestil
Kandelaber i empirestil
Kandelaber i empirestil
Kandelaber i empirestil
Kandelaber i empirestil
Kandelaber i empirestil

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

KANDELABER, 18/1900-tal, empirestil, för 6 st ljus, förgylld samt patinerad brons, i form av segergudinna Viktoria, dekor av palmetter, höjd 70 cm

283505

2014-12-12