Klubbat för:
550 SEK
800 SEK
BLÄCKHORN, sekelskifte 1900, patinerad zinklegering, bronserad dekor av bl a blomster, hängande kedjor, insats i porslin, sockel av svarvad sten, höjd ca 19 cm
Skador, lagningar
283509
2014-12-12