Bläckhorn sekelskifte 1900

Bläckhorn sekelskifte 1900
Bläckhorn sekelskifte 1900
Bläckhorn sekelskifte 1900
Bläckhorn sekelskifte 1900
Bläckhorn sekelskifte 1900
Bläckhorn sekelskifte 1900
Bläckhorn sekelskifte 1900
Bläckhorn sekelskifte 1900

Klubbat för:

550 SEK

800 SEK

BLÄCKHORN, sekelskifte 1900, patinerad zinklegering, bronserad dekor av bl a blomster, hängande kedjor, insats i porslin, sockel av svarvad sten, höjd ca 19 cm

Skador, lagningar

283509

2014-12-12