Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NYSTRÖM, Sten Ludvigh (1918-1989): (2) Kompositioner, signerade, 1 daterad 56, kritteckningar, 51x65 cm vardera, oramade
Gulnader, hanteringsveck
283517
2014-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här