Spjut från Melanesien

Spjut från Melanesien
Spjut från Melanesien
Spjut från Melanesien
Spjut från Melanesien
Spjut från Melanesien
Spjut från Melanesien
Spjut från Melanesien
Spjut från Melanesien

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPJUT, Vanuatu eller möjligen Solomonöarna, ben fäst med kokosnötstråd, ca längd 220 cm,
Proveniens: inköpt av Max Willborg under 1970-talet

Spetsar med skador

283608

2014-12-12