Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
MASK, Wee/Guere-Wobe, Elfenbenskusten, patinerat trä, textil, nitar, höjd 32 cm, Proveniens: Inköpt av Max Willborg under 1970-talet
Slitage, skador
283609
2014-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här