Svren Ingvar Johansson etsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANSSON, Sven Ingvar (samtida): "Passion VI", signerad, daterad och numrerad Sven Ingvar Johansson 94, 30/60, etsning, ca 67X49 cm

Glas med skada

283621

2014-12-12