Beth Laurin fotografier

Beth Laurin fotografier
Beth Laurin fotografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LAURIN, Beth (Född 1935): Collage, fotografier, 3 st, samramade, signerad och daterad Beth Laurin februari 2001, rammått 23,5x41,5 cm

283646

2014-12-12