Ragnar von Holten

Ragnar von Holten
Ragnar von Holten
Ragnar von Holten
Ragnar von Holten

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VON HOLTEN, Ragnar (1934-2009): Surrealistisk komposition med figurer, signerad och daterad RvHolten 83, collage, 24x18 cm

283665

2014-12-12