Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CIGARETTETUIER, 2 st, silver, med inläggningar i emalj resp. med reliefdekor samt monogram, 10x8 resp 10x14 cm, vikt ca 306 g
Bucklor och slitage
283666
2014-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här