Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NALIWAJKO, Jan (född 1939): Figurkomposition, signerad samt daterad J. Naliwajko 1968, olja på pannå, ca 64x55 cm
Färgbortfall
283674
2014-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här