Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BILLGREN, Ernst (född 1957): Komposition med fiskar och järv, osignerad, färgetsning, bladmått 53x78 cm, oramad
Hanteringsveck, bristningar i marginalen
283687
2014-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här