Mausell-Eksell-Strindberg

Mausell-Eksell-Strindberg
Mausell-Eksell-Strindberg
Mausell-Eksell-Strindberg
Mausell-Eksell-Strindberg
Mausell-Eksell-Strindberg
Mausell-Eksell-Strindberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EKSELL-STRINDBERG, Mausel (född 1954): (10) Utan titel, signerade och numrerade, 200 ex, grafiska blad, 76x38 resp 63x90 cm, oramade

283691

2014-12-13