Peter Dahl färglitografi
2014-12-14
283694
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel 25, signerad Peter Dahl, färglitografi, 42x58 cm