Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BENSINMACKSSKYLT, 1960/70-tal, BP (British Petroleum), plast, 163x163 cm
Slitage och skador
283702
2014-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här