Klubbat för:
1 600 SEK
3 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, STOLAR, 4 st, 1900-talets början, Karl Johan-stil, brännmärkta Löfmark Stockholm 1908, fanérade i mahogny, stoppade sitsar
Smärre fanérskador o repor
283703
2014-12-13