Karmstolar stolar Karl Johan-stil

Klubbat för:

1 600 SEK

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, STOLAR, 4 st, 1900-talets början, Karl Johan-stil, brännmärkta Löfmark Stockholm 1908, fanérade i mahogny, stoppade sitsar

Smärre fanérskador o repor

283703

2014-12-13