Franska fåtöljer

Franska fåtöljer
Franska fåtöljer
Franska fåtöljer
Franska fåtöljer
Franska fåtöljer
Franska fåtöljer
Franska fåtöljer
Franska fåtöljer
Franska fåtöljer
Franska fåtöljer

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, valnöt, 1900-talets första hälft, Frankrike, från Henri Bonjour, Lyon, träskuren dekor, textilklädda med dekor av medaljonger, 102x77, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

283708

2014-12-13