Franska fåtöljer

Franska fåtöljer
Franska fåtöljer
Franska fåtöljer
Franska fåtöljer
Franska fåtöljer
Franska fåtöljer
Franska fåtöljer
Franska fåtöljer
Franska fåtöljer
Franska fåtöljer
Franska fåtöljer
Franska fåtöljer

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, valnöt, 1900-talets första hälft, Frankrike, från Henri Bonjour, Lyon, träskuren dekor, textilklädda med dekor av medaljonger, 87x88, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

283710

2014-12-13