Fransk soffa

Fransk soffa
Fransk soffa
Fransk soffa
Fransk soffa
Fransk soffa
Fransk soffa
Fransk soffa
Fransk soffa

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, valnöt, 1900-talets första hälft, Frankrike, från Henri Bonjour, Lyon, träskuren dekor, textilklädd med dekor av medaljonger, längd ca 145x99, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

283712

2014-12-13