LM Ericsson stationsur

LM Ericsson stationsur
LM Ericsson stationsur

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STATIONSUR, 1900-tal, LM Ericsson, märkt GR 0041, invändigt med elverk (24 V), diameter 44 cm

Slitage

283715

2014-12-13