Golvlampa omkring 1900

Golvlampa omkring 1900
Golvlampa omkring 1900
Golvlampa omkring 1900
Golvlampa omkring 1900

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, omkring 1900, mässing, fotavslut i form av lejontassar, total höjd ca 155 cm

Bruksslitage, bucklor, tidigare fotogenlampa

283716

2014-12-13