Skinnfåtölj engelsk stil

Skinnfåtölj engelsk stil
Skinnfåtölj engelsk stil
Skinnfåtölj engelsk stil
Skinnfåtölj engelsk stil
Skinnfåtölj engelsk stil
Skinnfåtölj engelsk stil
Skinnfåtölj engelsk stil
Skinnfåtölj engelsk stil
Skinnfåtölj engelsk stil
Skinnfåtölj engelsk stil
Skinnfåtölj engelsk stil
Skinnfåtölj engelsk stil

Klubbat för:

2 200 SEK

2 500 SEK

FÅTÖLJ, 1900-tal, engelsk stil, rödtonad läderklädsel, 108x88, sitthöjd ca 46 cm

Slitage

283725

2014-12-13