Salvador Dali litografi

Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DALI, Salvador (Spanien 1904-1989): Carmens death, signerad Dali, XIX/CXXV, litografi, bladmått 65x50 cm, oramad

Fuktfläckar, skador

283747

2014-12-13