M Pyk NG Zander

M Pyk NG Zander
M Pyk NG Zander

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): "Lilla Björn, Stora Venus, Blå stenar, mjuka", signerad och daterade Madeleine Pyk och Nils Gunnar Zander, litografi, bladmått 90x63 cm, oramad

Smärre hanteringsveck och fläckar i marginalen

283759

2014-12-14