Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
AMPEL, 1800-talets slut, empirestil, stomme i mässing, delvis förgylld, frostad glaskupa med polykrom dekor av blommor, höjd ca 80 cm
Zustandsbeschreibung
Skador, lagad kupa
283774
2014-12-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner