Dalahäst 1900-talets början

Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

HÄST, Dalarna, 1900-talets början, vitmålad med polykrom dekor, total höjd 15, längd 15 cm

Lagat ben, skador, slitage

283777

2014-12-13