Jarl Ingvarsson oljemålning

Jarl Ingvarsson oljemålning
Jarl Ingvarsson oljemålning
Jarl Ingvarsson oljemålning
Jarl Ingvarsson oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

INGVARSSON, Jarl (född 1955): Komposition, monogramsignerad JI, samt blyertssignerad Jarl Ingvarsson, olja på pannå, ca 89x39 alternativt 39x89 cm

Smärre skador

283784

2014-12-13