Maurice Éliot pastell

Maurice Éliot pastell
Maurice Éliot pastell
Maurice Éliot pastell
Maurice Éliot pastell
Maurice Éliot pastell
Maurice Éliot pastell

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÉLIOT, Maurice (1864-1945): Sittande modell, pastell på papper, signerad och daterad 09, 57x53 cm

283803

2014-12-13