Bemålat månbord
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MÅNBORD, 1900-tal, bemålad, låda i sarg, lätt svängda ben, höjd ca 76, 80x40 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
283805
Päivämäärä:
2014-12-13