Bemålat månbord

Bemålat månbord
Bemålat månbord
Bemålat månbord
Bemålat månbord
Bemålat månbord
Bemålat månbord
Bemålat månbord
Bemålat månbord

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

MÅNBORD, 1900-tal, bemålad, låda i sarg, lätt svängda ben, höjd ca 76, 80x40 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

283805

Päivämäärä:

2014-12-13