Sonia Delaunay litografi

Sonia Delaunay litografi
Sonia Delaunay litografi

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DELAUNAY, Sonia (1885-1979) "Dansös", signerad, färglitografi, 44/75, bladmått 65,5x49,5 cm

gulnader

283808

2014-12-13