Sonia Delaunay litografi
2014-12-13
283808
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
DELAUNAY, Sonia (1885-1979) "Dansös", signerad, färglitografi, 44/75, bladmått 65,5x49,5 cm
gulnader