Claes Oldenburg litografi

Claes Oldenburg litografi
Claes Oldenburg litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLDENBURG, Claes (1929-1997),Baked Potato Studies 1972, signerad och numrerad Oldenburg 26/75, färglitografi 19 x 27 cm
LITTERATUR: Axom & Platzker 80

283809

2014-12-13