Skål Kina 1800-tal famille rose

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅL, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av antikviteter i famille rose, diameter 34,5 cm

Obetydligt glasyrslitage.

283823

2014-12-13