Tittägg 1800-talets slut

Tittägg 1800-talets slut
Tittägg 1800-talets slut
Tittägg 1800-talets slut
Tittägg 1800-talets slut
Tittägg 1800-talets slut
Tittägg 1800-talets slut
Tittägg 1800-talets slut
Tittägg 1800-talets slut

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TITTÄGG, 1800-talets slut, sockerglasyr, delvis med applikationer av textil, krönt av kyckling och blommor, längd ca 23 cm

Skador

283827

2014-12-13