Landskap med figurer oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): efter van der Croos, Landskapsbild med figurer, olja på pannå, ca 30x39 cm

Zustandsbeschreibung

283828

2014-12-13