Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): efter van der Croos, Landskapsbild med figurer, olja på pannå, ca 30x39 cm
Zustandsbeschreibung
283828
2014-12-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner