Grötskål tenn

Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÖTSKÅL, tenn, 1800-tal, otydydliga stämplar, med otydliga stämplar, längd ca 26 cm

Lagningar

283837

2014-12-13