Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KISTA, barock, ek, dekor samt beslag i vitmetall, figursågad botten, höjd ca 77, 103x59 cm
Slitage, mindre skador, senare underrede, nyckel saknas
283863
2014-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här