Karmstol barockstil

Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARMSTOL, barockstil, 1800-talets slut, ek, svarvad benställning med träskuren dekor, troligen originalklädsel med pärlspikning, ca 133x61, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

283865

2014-12-13