Slagbord 17/1800-tal
2014-12-13
283869
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SLAGBORD, omkring 1800, ek, 1 låda i sarg, kopplade ben, höjd ca 72, 107x61, i uppfällt läge totallängd 172,5 cm
Träsprickor, slitage