Slagbord 17/1800-tal

Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGBORD, omkring 1800, ek, 1 låda i sarg, kopplade ben, höjd ca 72, 107x61, i uppfällt läge totallängd 172,5 cm

Träsprickor, slitage

283869

2014-12-13