Myranstolar Arne Jacobsen

Myranstolar Arne Jacobsen
Myranstolar Arne Jacobsen
Myranstolar Arne Jacobsen
Myranstolar Arne Jacobsen
Myranstolar Arne Jacobsen
Myranstolar Arne Jacobsen
Myranstolar Arne Jacobsen
Myranstolar Arne Jacobsen

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 2 st, "Myran", design Arne Jacobsen, för Fritz Hansen, svartlackerade, 4 stålben, etikettmärkta, samt numrerade 0164, höjd ca 78 cm

Slitage, fanérskador

283874

2014-12-14