Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVBORD, "Gullheden", Carl Malmsten, valnöt, formgivet 1966, 3 lådor i sarg, höjd 75, 120x60 cm
Skiva med skador, bruksslitage
283879
2014-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här